Memoriał im. Mieczysława Goczewskiego, Pruszcz Gdański 19.01.2020

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklubwynik %PKL
 127Rafał Bownik
Władysław Łobacz
7.0
3.0
PMAZS PJATK Gdańsk 64.6430
 228Wacław Wejknis
Krzysztof Sikorski
17.0
19.0
PMGTB ANDRZEJKI Gdańsk 61.1327
 325Piotr Wiankowski
Agnieszka Wiankowska
21.0
5.0
MA
PM
Bridge24.pl
BLACKWOOD Gdańsk
60.3624
 420Jarosław Bartosiński
Aleksander Kasprzak
7.0
18.0
PMGTB - SDK Tczew 60.1021
 539Dariusz Zieliński
Lechosław Suszka
5.0
5.0
PMGTB Makabi Gdańsk 59.6018
 636Leszek Szkudlarek
Marek Niesłuchowski
9.0
5.0
PMDARLES SANTERM Gdańsk
GTB Makabi Gdańsk
59.3015
 712Sławomir Henclik
Andrzej Zaleski
18.0
9.0
PMGTB ANDRZEJKI Gdańsk 58.4612
 826Krzysztof Przybielski
Leszek Ekert
4.0
3.0
PMSCK IMPAS Sztum
ANDRZEJKI BIS Gdańsk
58.089
 949Anna Nosalska
Michał Wróblewski
7.0
4.0
PMBLACKWOOD Gdańsk 57.196
 1031Kazimierz Gralak
Marcin Kut
18.0
5.0
PMGTS Activia AP Juszkowo
CKiS Pruszcz Gdański
55.966
 1134Jacek Piotrowski
Michał Okoński
12.0
2.0
PMDARLES SANTERM Gdańsk
SIGNUM OPTYLIO Gdańsk
55.415
 1244Grażyna Brewiak
Mariusz Brewiak
19.0
13.0
PMGTB - Expres z Kaszub
Game Over Gdańsk
55.065
 1317Krzysztof Nagielski
Michał Gutowski
9.0
4.0
WM
PM
ESBS TECHBUD Elbląg
SCK IMPAS Sztum
54.964
 1418Kazimierz Dominiak
Robert Czarnecki
9.0
5.0
PMGTB - Expres z Kaszub
 
53.884
 1519Zenon Betański
Marek Kryniewski
5.0
5.0
PMGTB Makabi Gdańsk 52.723
 1638Edmund Pinkiewicz
Jacek Lew
12.0
15.0
PMGTB HOTEL AMBER Gdańsk 50.843
 1747Mirosław Małypan
Artur Toeplitz
5.0
7.0
PM  50.692
 1835Roman Ronowski
Krzysztof Schroeder
 
 
   50.552
 1921Elżbieta Wesołowska
Jacek Kuśmierz
9.0
5.0
PMCKiS Pruszcz Gdański 49.741
 2015Andrzej Florin
Leszek Jędryszek
 
2.5

PM
  49.561
 2146Andrzej Wołoszyn
Andrzej Dauter
 
2.5
AMA
PM
  49.061
 2213Leszek Radomski
Sławomir Hennig
3.0
2.0
PMCKiS Pruszcz Gdański 48.871
 2343Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
5.0
5.0
PMANDRZEJKI BIS Gdańsk 48.811
 2416Zdzisław Koza
Mirosław Makurat
3.0
2.5
PMKOZA-NOSTRA Bridge Club SCK Sztum 48.711
 2548Marek Kiełczewski
Kazimierz Wołowiec
2.0
4.0
PMGTS Activia AP Juszkowo 48.711
 2641Piotr Zamiar
Anna Krasińska
4.0
2.0
PMMERITUM Gdańsk 48.041
 2742Jan Klapkowski
Czesław Pertkiewicz
7.0
 
PM
ALFA Gdynia
 
46.761
 2814Janusz Karczewski
Jarosław Brzeziński
1.0
2.0
PMCKiS Pruszcz Gdański
 
46.621
 2922Jan Lech
Teresa Górkiewicz
5.0
3.0
PMBryza Władysławowo 46.321
 3011Michał Gapa
Maja Goczewska
5.0
 
PM
SCK IMPAS Sztum
 
44.771
 3124Jacek Liszewski
Katarzyna Liszewska
0.5
 
PM
AMA
 
AMATOR
43.621
 3230Jan Kryger
Włodzimierz Mróz
2.5
0.5
PMGTS Activia AP Juszkowo
 
42.801
 3337Dorota Malec
Andrzej Dobkowicz
1.0
4.0
PM 
Bryza Władysławowo
41.941
 3423Waldemar Niewiński
Dorota Niewińska
1.0
1.0
PMHotel Zacisze 41.551
 3533Antoni Byliński
Jan Łuczeczko
0.5
0.5
PM  41.071
 3650Janusz Menkina
Janusz Stankiewicz
 
0.5
PM 
GTS Activia AP Juszkowo
39.691
 3729Wiktor Strukiel
Bartek Szwagrowski
 
 
PM  38.671
 3840Tomasz Strukiel
Adam Pawiłojć
 
 
PM
  37.921
 3932Maria Głowska
Rajmunda Komorowska
 
 
   37.871

 

 Pary.4.1.0.25 ©Jan Romański'2005, sędzia: Kuba, strona wygenerowana 19.01.2020 o 16:10:01