Otwarte Mistrzostwa Powiatu Sztumskiego o Puchar Starosty 07.06.2019

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklubwynik %PKL
 18Andrzej Fronczak
Krzysztof Sikorski
18.0
19.0
WM
PM
Zorro-19 Olsztyn
GTB - Andrzejki
61.0425
 25Krzysztof Borkowski
Danuta Żabicka
4.0
7.0
PMGTB - Makabi Gdańsk 59.5921
 319Mariusz Pater
Andrzej Wyborski
11.0
7.0
PMKS BENIAMINEK 03 Starogard Gdański 57.7717
 414Grzegorz Kulpa
Krzysztof Łasicki
 
 
   56.4814
 523Ziemowit Nowak
Bogusław Gierulski
5.0
21.0
PM
WM
SCK IMPAS Sztum
ESBS VITAS Elbląg
54.1010
 624Krzysztof Nagielski
Marek Serdyński
9.0
2.0
WMZorro-19 Olsztyn 54.076
 77Jan Kuchta
Jan Staniszewski
4.0
5.0
PMKS BENIAMINEK 03 Starogard Gdański 53.405
 82Waldemar Wnuk
Zdzisław Koza
2.5
3.0
PMKOZA-NOSTRA Bridge Club SCK Sztum 52.634
 925Rena Bieda
Regina Wołek
 
2.5
WMZorro-19 Olsztyn 52.274
 103Jerzy Koszaliński
Zbigniew Sałek
1.5
 
PM
  51.523
 116Jerzy Ratkowski
Jerzy Sukow
5.0
12.0
PMSCK IMPAS Sztum 51.462
 1220Jacek Piotrowski
Marek Niesłuchowski
12.0
5.0
PMDARLES SANTERM Gdańsk
GTB - Makabi Gdańsk
50.972
 131Krzysztof Przybielski
Aleksander Kasprzak
3.0
18.0
PMWIMPEL Gdańsk
GTB - SDK Tczew
50.841
 1412Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
5.0
5.0
PMANDRZEJKI BIS Gdańsk 50.601
 1511Mirosław Makurat
Piotr Mroziński
2.0
2.0
PMKOZA-NOSTRA Bridge Club SCK Sztum
 
49.321
 1621Józef Idczak
Leszek Ekert
7.0
3.0
PMKS BENIAMINEK 03 Starogard Gdański
ANDRZEJKI BIS Gdańsk
48.571
 1722Krzysztof Czapczyk
Antoni Sękowski
3.0
18.0
PMCOMPENSA Gdańsk 48.211
 189Michał Gutowski
Daniel Wesołowski
4.0
4.0
PMSCK IMPAS Sztum 47.591
 1913Lechosław Suszka
Michał Wróblewski
5.0
3.0
PMGTB - Makabi Gdańsk
GTB - BLACKWOOD Gdańsk
46.111
 2018Marek Kryniewski
Witold Kaliński
5.0
12.0
PMGTB - Makabi Gdańsk 44.991
 2115Waldemar Zając
Waldemar Pałka
1.5
3.0
PM
WP
 
OOK Oborniki
44.511
 2226Mariusz Sarnowski
Bogdan Jabłoński
 
0.5

WM
 
Zorro-19 Olsztyn
43.961
 2310Anna Dworakowska
Marek Czapliński
 
 
WM
Zorro-19 Olsztyn
 
43.401
 244Marek Piętak
Dariusz Milewski
2.0
2.0
PMGALERIA Kartuzy 43.241
 2516Elżbieta Wesołowska
Jacek Kuśmierz
9.0
5.0
PMCKiS Pruszcz Gdański 42.041
 2617Anna Gutowska
Bartłomiej Nowak
1.5
3.0
PMSCK IMPAS Sztum 41.321

 

 Pary.4.1.0.25 ©Jan Romański'2005, sędzia: Kuba, strona wygenerowana 2019-06-08 o 01:15:51