Regionalny turniej par nr 18

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklubwynik %PKLPDF
 12Edmund Pinkiewicz
Aleksander Chrenowski
12.0
13.0
PMCOMPENSA Gdańsk
GTB - BLACKWOOD Gdańsk
58.232657
 25Wacław Janicki
Krzysztof Antas
17.0
19.0
WP
PM
UNIA WINKHAUS Leszno
GTB - Andrzejki
58.012253
 321Leszek Ekert
Józef Idczak
3.0
7.0
PMANDRZEJKI BIS Gdańsk
KS BENIAMINEK 03 Starogard Gdański
57.841849
 419Lechosław Suszka
Dariusz Zieliński
5.0
4.0
PMGTB - Makabi Gdańsk 57.221446
 510Bogumił Macierzyński
Antoni Sękowski
9.0
18.0
PMCompensa II Gdynia
COMPENSA Gdańsk
56.221044
 61Danuta Żabicka
Witold Kaliński
7.0
12.0
PMGTB - Makabi Gdańsk 55.68642
 717Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
5.0
5.0
PMANDRZEJKI BIS Gdańsk 55.28540
 811Marek Kryniewski
Edmund Monkiewicz
5.0
5.0
PMGTB - Makabi Gdańsk 53.52438
 918Kazimierz Dominiak
Andrzej Osiński
9.0
2.5
PMGTB - Expres z Kaszub
PIANPUR Sierakowice
53.17436
 1020Jacek Piotrowski
Janusz Kobylarski
12.0
5.0
PMDARLES SANTERM Gdańsk
COMPENSA Gdańsk
53.05334
 1113Krzysztof Przybielski
Remigiusz Góralczyk
4.0
5.0
PM
ZP
WIMPEL Gdańsk
TRZYNASTKA Szczecin
52.91232
  23Andrzej Pella
Ryszard Kamiński
4.0
4.0
PMKonradia Gdańsk 52.91232
 136Marek Skonieczny
Jerzy Powalisz
1.5
2.5
KPLotnik Bydgoszcz
Singleton KPZBS
51.92128
 144Krzysztof Czapczyk
Janusz Przybyszewski
3.0
11.0
PMCOMPENSA Gdańsk 50.23126
 159Mirosław Małypan
Leszek Szkudlarek
4.0
9.0
PMCOMPENSA Gdańsk
DARLES SANTERM Gdańsk
49.75124
 168Stanisław Brzozowski
Andrzej Malinowski
7.0
5.0
PMKonradia Gdańsk 48.55122
 1724Józef Gnaciński
Jan Lech
5.0
5.0
PMAlison Team Gdańsk
Bryza Władysławowo
48.19120
 183Marek Fijałkowski
Krzysztof Niemkiewicz
2.5
5.0
PMKonradia Gdańsk 46.15118
 197Marcin Franzen
Michał Gutowski
3.0
4.0
PMSCK IMPAS Sztum 45.79116
 2025Dariusz Podfigurny
Piotr Zamiar
4.0
4.0
PMBLOTKA Gdańsk
MERITUM Gdańsk
45.69114
 2114Tomasz Czekała
Mirosław Giełczyński
1.5
1.5
PMPIANPUR Sierakowice 44.26112
 2222Piotr Szczygieł
Marek Niesłuchowski
4.0
5.0
SW
PM
Danmar Skarżysko Kamienna
GTB - Makabi Gdańsk
43.68110
 2316Szczepan Chruścicki
Dariusz Wiktorko
4.0
1.5
PMGdańskie Towarzystwo Brydżowe 43.1318
 2412Waldemar Wnuk
Zdzisław Koza
2.5
3.0
PMKOZA-NOSTRA Bridge Club SCK Sztum 40.8016
 2515Kamil Puczyłowski
Dariusz Milewski
1.5
2.0
PMHOTEL AMBER Gdańsk
GALERIA Kartuzy
40.2114
 2626Zofia Czarnecka
Marzena Banach
2.5
2.0
PMMERITUM Gdańsk 38.9712

 

 Pary.4.1.0.25 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2019-05-06 o 21:26:48