I Turniej par na zapis maksymalny 01.05.2019 | |||||||||
szczegóły także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii | |||||||||
m-ce | nr | wk | okr | klub | wynik % | PKL | |||
1 | 2 | Aleksander Kasprzak Kazimierz Omernik | 18.0 19.0 | PM | GTB - SDK Tczew GTB - Andrzejki | 66.37 | 16 | 75 | |
2 | 24 | Janusz Przybyszewski Krzysztof Czapczyk | 11.0 3.0 | PM | COMPENSA Gdańsk | 62.78 | 14 | 70 | |
3 | 3 | Ryszard Kamiński Andrzej Malinowski | 4.0 5.0 | PM | Konradia Gdańsk | 62.05 | 12 | 66 | |
4 | 11 | Piotr Zatorski Agata Zatorska | 21.0 2.5 | MP PM | Diebold Nixdorf Cracovia SIGNUM Gdańsk | 58.72 | 9 | 62 | |
5 | 4 | Janusz Kobylarski Leszek Szkudlarek | 5.0 9.0 | PM | COMPENSA Gdańsk DARLES SANTERM Gdańsk | 57.61 | 7 | 59 | |
6 | 10 | Edmund Pinkiewicz Antoni Sękowski | 12.0 18.0 | PM | COMPENSA Gdańsk | 56.78 | 5 | 57 | |
7 | 7 | Rafał Bownik Władysław Łobacz | 7.0 3.0 | PM | AZS PJATK Gdańsk | 56.64 | 3 | 54 | |
8 | 22 | Andrzej Zaleski Mirosław Małypan | 9.0 4.0 | PM | GTB - Andrzejki COMPENSA Gdańsk | 54.72 | 3 | 52 | |
9 | 5 | Andrzej Chabierski Józef Idczak | 3.0 7.0 | PM | KS BENIAMINEK 03 Starogard Gdański | 52.33 | 3 | 49 | |
10 | 9 | Piotr Zamiar Anna Krasińska | 4.0 1.5 | PM | MERITUM Gdańsk | 50.53 | 2 | 46 | |
11 | 25 | Marta Janeczek Andrzej Bunikowski | 9.0 18.0 | PM | DARLES SANTERM Gdańsk | 50.42 | 2 | 44 | |
12 | 23 | Andrzej Pella Krzysztof Niemkiewicz | 4.0 5.0 | PM | Konradia Gdańsk | 50.14 | 1 | 41 | |
13 | 1 | Danuta Żabicka Piotr Szczygieł | 7.0 4.0 | PM SW | GTB - Makabi Gdańsk Danmar Skarżysko Kamienna | 49.97 | 1 | 39 | |
14 | 26 | Jarosław Drewing Dariusz Podfigurny | 5.0 4.0 | PM | GTB - Expres z Kaszub BLOTKA Gdańsk | 49.86 | 1 | 36 | |
15 | 21 | Jerzy Kajzer Wiesława Kasperek | 5.0 5.0 | PM | ANDRZEJKI BIS Gdańsk | 48.75 | 1 | 33 | |
16 | 17 | Krzysztof Borkowski Lechosław Suszka | 4.0 5.0 | PM | GTB - Makabi Gdańsk | 48.61 | 1 | 31 | |
17 | 8 | Krzysztof Antas Wacław Janicki | 19.0 17.0 | PM WP | GTB - Andrzejki UNIA WINKHAUS Leszno | 48.58 | 1 | 28 | |
18 | 14 | Aleksander Chrenowski Jacek Lew | 13.0 15.0 | PM | GTB - BLACKWOOD Gdańsk COMPENSA Gdańsk | 48.44 | 1 | 26 | |
19 | 15 | Kazimierz Dominiak Adam Suchodolski | 9.0 4.0 | PM | GTB - Expres z Kaszub GTB - BLACKWOOD Gdańsk | 48.31 | 1 | 23 | |
20 | 12 | Marek Kryniewski Marek Niesłuchowski | 5.0 5.0 | PM | GTB - Makabi Gdańsk | 47.06 | 1 | 20 | |
21 | 18 | Marcin Wasłowicz Piotr Walas | 2.0 2.5 | PM LD | Gdańskie Towarzystwo Brydżowe | 46.81 | 1 | 18 | |
22 | 19 | Marzena Banach Grzegorz Kujawiński | 2.0 1.0 | PM | MERITUM Gdańsk | 44.72 | 1 | 15 | |
23 | 27 | Krzysztof Przybielski Leszek Ekert | 4.0 3.0 | PM | WIMPEL Gdańsk ANDRZEJKI BIS Gdańsk | 42.64 | 1 | 13 | |
24 | 20 | Katarzyna Liszewska Jacek Liszewski | | PM | Gdańskie Towarzystwo Brydżowe | 41.11 | 1 | 10 | |
25 | 13 | Dorota Niewińska Waldemar Niewiński | 0.5 0.5 | PM | MERITUM Gdańsk | 39.83 | 1 | 7 | |
26 | 16 | Sławomir Hennig Janusz Menkina | 1.5 | PM | CKiS Pruszcz Gdański | 39.58 | 1 | 5 | |
27 | 6 | Andrzej Zaleski Andrzej Wołoszyn | | 37.19 | 1 | 2 |
Pary.4.1.0.25 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2019-05-01 o 22:10:47