Memoriał Arc. Mieczysława Goczewskiego 27.01.2019

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklubwynik %PKL
 114Mariusz Pater
Andrzej Wyborski
11.0
7.0
PMKS BENIAMINEK 03 Starogard Gdański 57.8634
 215Elżbieta Wesołowska
Jacek Kuśmierz
9.0
5.0
PMCKiS Pruszcz Gdański 57.0130
 343Tomasz Patalan
Krzysztof Żak
4.0
5.0
WM
MP
OSiR ZAMER Lidzbark Warmiński
Diebold Nixdorf Cracovia
56.8126
 423Artur Toeplitz
Mirosław Małypan
5.0
4.0
PMCOMPENSA Gdańsk 56.4622
 533Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
5.0
5.0
PMANDRZEJKI BIS Gdańsk 56.1519
 620Elżbieta Czekaj
Edmund Pinkiewicz
12.0
12.0
PMDARLES SANTERM Gdańsk
COMPENSA Gdańsk
56.0215
 716Władysław Łobacz
Rafał Bownik
3.0
7.0
PMAZS PJATK Gdańsk 55.9411
 845Krzysztof Sikorski
Wacław Wejknis
19.0
17.0
PMGTB - Andrzejki 55.727
 930Piotr Dybowski
Marek Parol
7.0
4.0
PMGTB - Game Over Gdańsk
Marek-Auto Rumia
54.147
 1035Maria Tomczewska
Marek Niesłuchowski
7.0
5.0
PMWIMPEL Gdańsk
GTB - Makabi Gdańsk
54.006
 1125Kazimierz Gralak
Antoni Sękowski
18.0
18.0
PMPRZYSTAŃ Juszkowo
COMPENSA Gdańsk
53.685
 1218Zdzisław Koza
Mirosław Makurat
3.0
2.0
PMKOZA-NOSTRA Bridge Club SCK Sztum 52.615
 1336Arkadiusz Górzewski
Włodzimierz Kocoń
7.0
4.0
PMGTB - BLACKWOOD Gdańsk
WIMPEL Gdańsk
52.244
 1422Kazimierz Omernik
Krzysztof Antas
19.0
19.0
PMGTB - Andrzejki 51.903
 1532Piotr Suchodolski
Marcin Kut
5.0
5.0
PMGTB - Game Over Gdańsk
CKiS Pruszcz Gdański
51.233
 1641Jan Staniszewski
Mieczysław Smugała
5.0
3.0
PMKS BENIAMINEK 03 Starogard Gdański
SMBS Kociewie
50.992
 1721Ryszard Jarmużewski
Andrzej Dobkowicz
5.0
4.0
PMKS BENIAMINEK 03 Starogard Gdański
GALERIA Kartuzy
50.681
 1831Kazimierz Dominiak
Robert Czarnecki
9.0
5.0
PMGTB - Expres z Kaszub
GALERIA Kartuzy
50.451
 1934Leszek Szkudlarek
Michał Gutowski
9.0
4.0
PMDARLES SANTERM Gdańsk
SCK IMPAS Sztum
50.191
 2012Michał Gapa
Maja Goczewska
5.0
 
PM
SCK IMPAS Sztum
 
49.741
 2129Danuta Żabicka
Krzysztof Borkowski
7.0
4.0
PMGTB - Makabi Gdańsk 49.351
 2228Czesław Thrun
Ryszard Kamiński
5.0
4.0
PMKonradia Gdańsk 49.161
 2326Leszek Radomski
Kazimierz Wołowiec
3.0
4.0
PMCKiS Pruszcz Gdański
PRZYSTAŃ Juszkowo
49.121
 2413Kazimierz Gierulski
Adam Betliński
4.0
4.0
PMPIANPUR Sierakowice 48.101
 2542Ewa Jaworska
Jarosław Jaworski
 
2.0
AMA
PM
AMATOR
GALERIA Kartuzy
47.651
 2644Anna Nosalska
Grzegorz Wołowiec
7.0
5.0
PMWIMPEL Gdańsk
GTB - BLACKWOOD Gdańsk
47.371
 2740Witold Kaliński
Marek Kryniewski
12.0
5.0
PMGTB - Makabi Gdańsk 46.941
 2837Dariusz Zieliński
Lechosław Suszka
4.0
5.0
PMGTB - Makabi Gdańsk 46.781
 2939Andrzej Wojnowski
Jerzy Rozenberg
3.0
3.0
PMPRZYSTAŃ Juszkowo 46.541
 3038Tomasz Czekała
Józef Idczak
1.5
7.0
PMPIANPUR Sierakowice
KS BENIAMINEK 03 Starogard Gdański
46.381
 3117Ryszard Jankowski
Krystyna Rogala
2.0
2.0
PMKONTRA Krokowa 45.671
 3227Janusz Karczewski
Janusz Menkina
 
 
PMCKiS Pruszcz Gdański
 
43.651
 3319Michalina Krysiak
Aleksandra Rekowska
0.5
 
PMAlison Team Gdańsk 41.141
 3411Aleksander Kasprzak
Jarosław Bartosiński
18.0
7.0
PMGTB - SDK Tczew 40.051
 3524Jacek Liszewski
Katarzyna Liszewska
 
 
PM
AMA
 
AMATOR
38.801

 

 Pary.4.1.0.25 ©Jan Romański'2005, sędzia: Kuba, strona wygenerowana 27.01.2019 o 15:39:49